Jesteś tutaj: Start

Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach
w dn. 29.06.2015 r. do 10.07.2015 r.
organizuje półkolonię letnią.

szczegóły w zakładce "Ogłoszenia"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2015/2016 ZAKOŃCZONA

Listy dziecie do kl. I i odziału przedszkolnego znajdują się w zakładce "Ogłoszenia"

Cel szczegółowy 1% : 600000059321 STOWARZYSZENIE  UŚMIECH ZA UŚMIECH

EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!

2014-12-17

Eko Wodniaczki z klasy I a wraz z wychowawczynią Agnieszką Machowską, pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy poprzez głosowanie wsparli nasz projekt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc i zaangażowanie, dzięki czemu mogliśmy osiągnąć sukces! Zdobyliśmy grant na realizację projektu w wysokości 3500 zł., dzięki czemu uda nam się wykonać zaplanowane działania ekologiczne. Serdecznie dziękujemy za ten życzliwy gest solidarności, który przyczynił się do naszej wygranej!

Czytaj więcej o: EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!