Jesteś tutaj: Start

OPIEKA ŚWIETLICOWA PODCZAS WIELKANOCNEJ PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

Prosimy rodziców o przekazanie informacji dotyczącej korzystania przez dzieci z zajęć świetlicowych w dniach 1,2,3 i 7 kwietnia 2015 r. Czas pracy świetlicy w wyżej wymienionych dniach będzie dostosowany do potrzeb rodziców, dlatego do dn. 30 marca 2015 r. prosimy o podanie w jakich dniach i godzinach dziecko będzie przebywało w świetlicy. Informację można przekazać przez dziennik elektroniczny lub osobiscie do wychowawcy lub dyrektora szkoły oraz  do sekretariatu  szkoły- osobiście lub telefonicznie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31 marca 2015 r. Szkolny Wolontariat zaprasza na LICYTACJĘ CZEKOLADEK -
szczgóły w zakładce "Ogłoszenia"

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Szczegóły w zakładce "REKRUTACJA"

Wnioski o przyjęcie dzieci na zajęcia świetlicowe składają również rodzice, ktorych dzieci uczeszczaqją na zajęcia świetlicowe w tym roku szkolnym.

Cel szczegółowy 1% : 600000059321 STOWARZYSZENIE  UŚMIECH ZA UŚMIECH

EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!

2014-12-17

Eko Wodniaczki z klasy I a wraz z wychowawczynią Agnieszką Machowską, pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy poprzez głosowanie wsparli nasz projekt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc i zaangażowanie, dzięki czemu mogliśmy osiągnąć sukces! Zdobyliśmy grant na realizację projektu w wysokości 3500 zł., dzięki czemu uda nam się wykonać zaplanowane działania ekologiczne. Serdecznie dziękujemy za ten życzliwy gest solidarności, który przyczynił się do naszej wygranej!

Czytaj więcej o: EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!