Jesteś tutaj: Start

Cel szczegółowy 1% : 600000059321 STOWARZYSZENIE  UŚMIECH ZA UŚMIECH

ZMIANY W ORGANIZACJI DOWOŻENIA

Od dn. 13 lutego 2015 r. autobus nr 6B i 11B w piątki będzie kursował tak jak w środy.

Rozkład jazdy autobusów szkolnych znajduje się w zakładcze "Organizacja"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów klas I - VI pt. "MÓJ KOLEGA Z AZJI"
szczegóły w zakładce "Ogłoszenia"

W dniu 17 lutego 2015 roku, w naszej szkole odbyła się II Edycja Gminnego Konkursu Matematyczno -Informatycznego "Mat -Myszka".

W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas trzecich, ze szkół naszej gminy.

Konkurs podzielony był na dwa etapy, w których dzieci rozwiązywały zadania matematyczne, pracowały przy komputerach w programach  Paint i Ms Word.

Każdy uczestnik został obdarowany drobnymi upominkami, a miejsca na podium nagrodzone tabletami.

Za nagrody pragniemy podziękować osobom, które zasponsorowały nasz konkurs

Pani Magdalenie i Tomaszowi Jurczakom.

EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!

2014-12-17

Eko Wodniaczki z klasy I a wraz z wychowawczynią Agnieszką Machowską, pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy poprzez głosowanie wsparli nasz projekt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc i zaangażowanie, dzięki czemu mogliśmy osiągnąć sukces! Zdobyliśmy grant na realizację projektu w wysokości 3500 zł., dzięki czemu uda nam się wykonać zaplanowane działania ekologiczne. Serdecznie dziękujemy za ten życzliwy gest solidarności, który przyczynił się do naszej wygranej!

Czytaj więcej o: EKO WODNIACZKI DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE PROJEKTU!!!